05.07.2005 :: 22:30
heyka ludziska:***** ale się dzisiaj dziło ojojoj fajowsko było:P...najpierw mieliśmy faze i poszliśmy z dawidczykiem i dawidem na arkonke w tą piździawe założyliśmy że będzie pare chociaż dziewczyn....a były takie tłumy że normalnie aż 3 osoby czyli my:P cała arkonka była pusta a my no to hop do wody:Pwyplumpaliśmy się i zauważyliśmy że troszke zimno to poszliśmy......dawidczyk się tak trzęsł jak gówno w galarecie:P było smiechu:P...później skikneliśmy na goplane:P.......... zrobić ognisko....a że nie chciało iść się nam na miejsca ogniskowe to na pierwszej leprzej plaży zrobiliśmy ognisko:P....a było tak duże że podpaliła sie trawa kawałek dalejjj......omało nie podpaliły się krzaki bo zdążyliśmy je zgasić:P jak poszliśmy umyś ręce to zczajiliśmy jaka ciepła woda była:P zajefajna poprostu:Pno to hop wskoczyliśmy a daidczyk na waleta:Pjak wyszliśmy daidzczyk prawie nadepnoł na ropuche i jej sprzedał takiego buta że się wjebała do ogniska a tak skakała że aż nam je rozwliła:Pa jak skrzeczała o jezu....a jakie były dobre żabie udka:P mniam........a później wsadziliśmy ją dawidzczykowi do skarpety":Pale się zlękł:P dobra dosyć tego dobrego znów pozdrowionka na początek dla beatki mojej psiapsiółki bo ma jutro urodzinki..i strzelimy po dogu:P dla dziewczynek z podwórka tak ze psiapsiólek dla karolci bidna moja smutna bo tęskni....zobaczysz się znów z nimi:P MonI z 2s:p Madzi.W M@rTU$! @ngel!k! pozdo też dla całej klasy 2a GoSi MaĆKa:* i mojej starej klasy buziaczki i pozdro FoR aLl