SiEmAnKO......JESTEM Marcin....ze szczecina mam 14 latek....zielone oczka....ciemno bląd włoski oraz ok. 171 cm......lubie słuchac muzy rysować...i uprawiać sporty extremalne oraz siłowe:]
...
...
...
...
...
...
...
...
mam nadzieje że się wam spodoba
a więc pozdro szczególnie dla KaRoLcI:* BIG KISS FOR YOU
dla vIcKy(która nie chce ze mną gadać)
Be@tk!, M@RTU$!, jU$TyNk!, EdyTY.................................................................................................................................
I POZDRO DLA CAŁEJ MOJEJ KLASY 2A A SZCZEGÓLNIE DAL DZIEWCZĄT:p

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.07.2005 :: 16:15 :: nat54-ipartners.iscnet.pl

Kajojinka:)

OjEJ Marcinku Powiadasz ze woda jest mokra? Cos Ty no nie wzielam tego pod uwage Kurcze <loL> Nie dzisiaj na glebokie nie jade... Buuuu Moze jutro.. lol .,... Oj jak mowisz ze mokra woda to chyba zrezygnuje, jak sie wysuszy to dopiero pojde.._Dzieki za info... w takim razie wskakuje do solarki pozdrowionka for you...:****** papapapa ;D :p
04.07.2005 :: 13:04 :: chello083144121214.chello.pl

buhaha

buhaahhhah co za manyyyyyyyy aaaaaaaaaa jaki blog a jaka muza zielone oczy;;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;dd;
04.07.2005 :: 12:20 :: host1b.bazapartner.pl

bEaTuSiA z PiEt

DzIeKi Za PoZdRo =********** FaJnY bLoGaSeK
04.07.2005 :: 11:12 :: nat54-ipartners.iscnet.pl

Kajojinka:)

Ojoj Kurcze
04.07.2005 :: 11:06 :: nat54-ipartners.iscnet.pl

Kajojinka:P

OoO Widze ze sie postarales! Zajebisty blogasek i dziekuje za pozdrowionka:**************************************************.. papapap Buziaczki for you ;D
04.07.2005 :: 11:06 :: nat54-ipartners.iscnet.pl

Kajojinka:P

OoO Widze ze sie postarales! Zajebisty blogasek i dziekuje za pozdrowionka:**************************************************.. papapap Buziaczki for you ;D
Talk.pl :: Wróć